10. prosince 2004

Výroční valná hromada SDH Havířov - Město

VVH Havířov Město se konala v propůjčených prostorách klubu důchodců v Havířově Podlesí. Zúčastnila se většina členů SDH a také nás přijeli podpořit zástupci SDH Radvanice, SDH Andělská Hora a samozřejmě zástupci magistrátu města. V programu nechyběly zprávy členů výboru a také volby výboru SDH na další funkční období. Výbor byl jednohlasně zvolen ve stejném pořadí jako v předchozích pěti letech. Dále pak byli oceněni členové Karel Dvořák (kulaté jubileum 50) a putovního čmeláka za "největší počet žihadel u zásahu" dostal Jan Radvanovský. Po oficiální části nás pohostila skvělým gulášem naše kuchařka Inka a děvčata pro nás připravila sladké pokušení v podobě jablečných závinů. Po skvělé zábavě jsme se rozešli v ranních hodinách. Kam? To už ať si raději každý  nechá sám pro sebe.

Příchod členů a hostů. Činnost v roce 2004... Hosté z SDH Ostrava - Radvanice. Dárek pro našeho velitele.

Předání putovního čmeláčka za nejvíc vosích bodnutí při likvidaci bodavého hmyzu. Putovní čmeláček... I takové dobrůtky jsme dostali... A jedna členka pro nás jako obvykle uvařila skvělý guláš.