3. prosince se konalo

shromáždění zastupitelstva

Dne 3.12.2005 se 2 z našich členů zúčastnili slavnostního shromáždění zastupitelstva, které se konalo v rámci oslav 50. výročí vzniku Statutárního města Havířova. Z našich členů zde byli přítomni Rostislav Szczurek, stojící v čestné stráži a Emanuel Došlík ml., jenž byl pozván jako host. V programu byl např. popis vzniku města Havířova a jeho současností paní primátorkou Miladou Halíkovou. Dále měli také proslov i zastupitelé družebních měst různých států. Tohoto shromáždění se také měli zúčastnit 2 členové vlády Vojtěch Filip a Jiří Paroubek. Hlavním důvodem tohoto shromáždění bylo předání ceny města, kterou získal doc. RNDr. Radim Prokop, CSc. Také bylo předáno čestné občanství, které získala bývalá sportovkyně a reprezentantka Šárka Kašpárková.

(foto by Libor Běčák Deník Havířovsko)