26. listopadu turistický výlet

na chatu Tetřev

Tak jsme se nějak rozhodli, že si společně s našimi mladými hasiči uděláme výlet na chatu Tetřev. Srandu jsme zažívali už od rána. Jeden náš člen, který vše vymyslel, zaspal, a tak ani nejel. Už ve vlaku někteří z nás baštili zásoby z domu. Na vlakové nádraží v Mostech u Jablůnkova jsme se z vlaku přesunuli do kruté zimy a vyrazili směrem k vrcholu. Cestou jsme vymýšleli i to, jak jet na lopatě DO KOPCE. Bohužel se to nikomu z nás nepodařilo. Dva z našich členů se při blbnutí i trochu poranili. Ale nakonec jsme dosáhli cíle všichni. Sice někteří dříve a někteří později. Bohužel jsme nedošli až na Tetřev, ale zapadli jsme v turistické chatě SKALKA, která byla sice hezká, ale zima tam byla stejná, jako venku. Proto jsme si každý dali něco k jídlu nebo pití a pak směle vyrazili opět do zimy. Cesta dolů byla mnohem příjemnější. To se už dalo jezdit i na těch lopatách. Ten kdo neměl lopaty, využil k sjetí sáček nebo tašku. Až jsme se konečně dostali na vlakové v Mostech, museli jsme čekat na vlak a samozřejmě nás nenapadlo nic jiného, než se pořádně zkoulovat. Pak jsme všichni totálně promočeni sedli na vlak a jeli domů.

Na tomhle asi jezdí místní do civilizace I takový hrad jsme potkali Čekání na ostatní Tak tady je ten zbytek Skalka Kousek od cílu

Kudy domů

Vítězné foto Tooolik moc sněhu tam bylo Hradba protivníků Za hradbou Po porážce