Přestavby na naší hasičské zbrojnici

Od roku 1990, kdy jsme se zde přestěhovali, podstoupila hasičská zbrojnice už 3 rekonstrukce. V roce 1993 se nahazovaly vnější omítky, byla provedena oprava věže a také byl vybudován tří-komorový septik. V roce 1999 jsme nechali udělat nové podlahy ve stávajících garážích. V tomto roce proběhla i výstavba nového sociálního zařízení pro členy jednotky a vyasfaltovala se plocha před garážemi. Rok 2003 taktéž nebyl rekonstrukčně poklidný. Renovovala se kompletně elektroinstalace v patře hasičské zbrojnice. Mimo elektrické instalace jsme si i opravili chodník k hlavním dveřím HZ. 5. října 2004 byla zahájena přístavba ke stávající HZ. Podle projektu stavba obsahuje přístavbu garáží, úpravu elektroinstalace ve stávající garáži a přístavbě, provedení přípojky dešťové kanalizace a úpravu zpevněných ploch včetně rozšíření účelové komunikace. Náklady na rekonstrukci činily 2,4 miliónů korun. Taktéž od října 2004 začala výstavba uzáku. V neděli 19. prosince 2004 uzák poprvé zapracoval. Pochutnat jsme si mohli na vyuzeném točeném, různých salámcích a špeku. Dne 31.1.2005 proběhla kolaudace přístavby. V létě roku 2005 jsme společnými silami upravili nový balkon. Nejdřív proběhla výměna oken, poté jsme balkon vybetonovali a natřeli. Ve dnech 8.-12.6. 2006 na našem balkonku přibylo i zábradlí. Koncem roku 2005 a celý rok 2006 jsme pracovali na kompletní rekonstrukci naší šatny. Nejprve nám pomáhali kamarádi z družebního SDH Andělská Hora a vytvořili nám krásné střešní okno. V průběhu roku 2007 jsme vlastními silami a s pomocí stavební firmy upravili šatnu do nádherné podoby. V září 2007 jsme do naší šatny pořídili pro členy JSDH a ženy SDH nové skříňky. V říjnu 2007 jsme konečně vytvořili nádherné schody na půdu naší hasičárny. Od února roku 2008 jsme začali s rekonstrukcí kuchyně naší HZ. Rekonstrukce se týkalo udělání střešního okna, kvůli velmi malého přístupu světla do této malinké místnosti. Kuchyň se dočkala i nového obložení stěn v podobě sádrokartonu s následným vymalováním. Dále pořízení nové modernější kuchyňské linky, lednice a sporáku. Na úpravě se nadále pracuje. Foto Vám bude poskytováno průběžně během následujících dní. Podívat se můžete na odkazech v obrázku.

Fotky z úpravy kuchyně - klikněte zde.